Usługi

Szeroki zakres usług dodatkowych Banku Spółdzielczego w Pilźnie, oferowany klientom.

aplikacja mobilna

Swobodny, bezpieczny i skuteczny dostęp do Twoich finansów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę z poziomu Twojego telefonu.

płatności telefonem - mobilne

Karty debetowe wydane za pośrednictwem Banku Spółdzielczego w Pilźnie mogą być zarejestrowane w aplikacjach płatniczych dostępnych dla telefonów komórkowych, urządzeń mobilnych i zegarków (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i FitBit Pay).

Płatności mobilne

Blik

BLIK to popularny sposób płatności dostępny w aplikacji mobilnej Nasz Bank.

Szybkie przelewy Express Elixir

Przelew natychmiastowy Express Elixir jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Powiadomienia SMS

SMS Banking zapewnia dostęp do usług bankowych za pośrednictwem telefonu GSM z dowolnego miejsca na świecie, w którym działa telefon klienta.

moje id / profil zaufany

Usługa mojeID oraz Profil Zaufany służą do zdalnego potwierdzania tożsamości Klienta Banku za pomocą danych osobowych z bankowości internetowej Klienta. 

Wnioski online

Wnioski w programach rządowych Rodzina 500 PLUS, Dobry Start 300 PLUS oraz RKO wyślesz bezpośrednio z bankowości internetowej. 

paybynet

Paybynet to usługa szybkich płatności internetowych, umożliwiająca realizację płatności za transakcje wykonane online bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu.

Doładowanie telefonu

Usługa pozwala w kilkanaście sekund zasilić telefon na kartę – bez konieczności wychodzenia z domu, czy wprowadzania kodów doładowujących.

Western Union

Bardzo szybki, prosty i wygodny sposób przesyłania pieniędzy za pośrednictwem WESTERN UNION, w ramach międzynarodowej sieci placówek.

western union Pilzno

Pobierz aplikację
Nasz Bank
- korzystaj z wygodnych
płatności mobilnych