aktualności

Uruchomienie wpłatomatu

Miło jest nam poinformować, iż w dniu 26.10.2022r. Bank Spółdzielczy w Pilźnie udostępnił do Państwa dyspozycji nowe urządzenie bankomatowe z funkcją wpłatomatu zlokalizowane w Centrali Banku w Pilźnie.

Czytaj więcej »

Prace serwisowe

Uprzejmie informujemy, że w związku z pracami serwisowymi w Banku BPS S.A. w najbliższy weekend, głównie w niedzielę 09.10.2022 roku, wystąpią przerwy w funkcjonowaniu systemów działających w trybie 24/7.

Czytaj więcej »

Wakacje kredytowe

Bank Spółdzielczy w Pilźnie informuje, że z dniem 29 lipca 2022r. rozpocznie przyjmowanie wniosków o zawieszenie spłaty kredytu hipotecznego – ustawowe Wakacje kredytowe.

Czytaj więcej »

Fundusz wsparcia kredytobiorców

Bank Spółdzielczy w Pilźnie informuje, że istnieje możliwość skorzystania z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, którzy zaciągnęli w naszym banku kredyt mieszkaniowy na poniższych zasadach.

Czytaj więcej »

Informacje dla Klientów w związku z atakiem Rosji na Ukrainę 

W związku z działaniami wojennymi na Ukrainie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Dbaj o bezpieczeństwo swoich pieniędzy

Zapewniamy, że pieniądze, które są na kontach w naszym banku są bezpieczne. Sytuacja jest na bieżąco monitorowana przez sztaby koordynujące cyberbezpieczeństwo oraz ciągłość pracy naszego banku.

Czytaj więcej »

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!