Rachunki bankowe

Rachunek w Banku Spółdzielczego w Pilźnie daje wiele możliwość! Jest wygodny, bezpieczny i dopasowany do Twoich potrzeb: obsługa stacjonarna lub online, przelewy, zlecenia stałe, minimalne koszty. 

Bank udostępnia swoim Klientom nowoczesną bankowość internetową oraz aplikacje mobilne – pozwalające na swobodny dostęp do produktów bankowych 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki niej zyskasz dostęp do wielu przydatnych usług: profil zaufany, wnioski online, BLIK, przelewy natychmiastowe.

Pol-konto Junior

pol-konto Junior

Rachunek bankowy dla osoby małoletniej, która ukończyła 13 lat.
Dostęp do bankowości internetowej, BLIK karta Visa.

pol-konto standard

Nowoczesny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy dla osób prywatnych. Najważniejsza zaleta rachunku Pol-Konto to niskie opłaty za obsługę i prowadzenie konta.

Pol Konto Standard

pol-konto mobilne

Nowoczesny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy dla osób ceniących sobie dostęp online do produktów i usług bankowych.

rachunek walutowy

Podróżujesz? Często wyjeżdżasz poza Polskę? Konto walutowe prowadzone w USD, EURO lub GBP wraz z walutową kartą VISA jest dla Ciebie!

Podstawowy rachunek płatniczy

Dedykowany dla osób, które nie posiadają rachunku w żadnym banku. Idealne jako pierwsze konto! 

Rachunek oszczędnościowy a vista

Rachunek a vista – do gromadzenia środków pieniężnych w złotych. Wpłata środków na rachunek oszczędnościowy może być dokonana w formie gotówkowej bądź w formie bezgotówkowej.

Rachunek oszczędnościowy a vista

Przenieś konto
do Banku Spółdzielczego
w Pilźnie

Formalności załatwimy za Ciebie!