Nowość! Wpłatomat/bankomat w Ładnej!

Niezwykle miło nam poinformować, że uruchomiliśmy wpłatomat/bankomat naszego baku w nowej lokalizacji: Ładna 5, 33-156 Skrzyszów – hotel TAURUS.

Jak skorzystać z wpłatomatu?

  • W celu dokonania wpłaty należy włożyć kartę bankomatową do urządzenia, wprowadzić 4 cyfrowy PIN i umieść banknoty we wskazanym miejscu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami na ekranie.
  • Urządzenie automatycznie rozpoznaje nominały banknotów, liczy je i wyświetla odpowiednią informację, wtedy istnieje możliwość sprawdzenia czy suma wpłaty jest zgodna z wyliczeniami.
  • Po zatwierdzeniu informacji o zdeponowanych banknotach możesz zatwierdzić transakcję i zakończyć wpłatę na swoje konto osobiste/ konto firmowe lub kontynuować deponowanie kolejnej partii banknotów, zgodnie z instrukcjami na ekranie.
  • Po zatwierdzeniu transakcji wpłacona kwota jest księgowana na Twoim koncie, a urządzenie wydaje potwierdzenie transakcji zawierające zestawienie wpłaconych banknotów.

 

Pamiętaj!

Banknoty przeznaczone do wpłaty nie mogą być nadmiernie zużyte, pozaginane, uszkodzone, pomazane, zabrudzone lub poplamione. Nie mogą być również zwinięte lub spięte gumką, spinaczem bądź taśmą.

Pozostałe aktualności