Bank Spółdzielczy w Pilźnie

2021-04-13

UMORZENIE - TARCZA PFR 1.0 - KOMUNIKATY


KOMUNIKAT NR 4 

Szanowni Państwo

Z przyjemnością informuję, że Polski Funduszu Rozwoju przeprowadzi  specjalne szkolenia – wyłącznie dla Klientów naszego Zrzeszenia korzystających z subwencji w ramach Tarczy 1.0., na którym eksperci PFR przedstawią zasady rozliczania, zwrotu i umorzenia przyznanych subwencji finansowych.  

Szkolenie odbędzie się w formule online za pomocą platformy PFR Transmisjeonline.pl.

Nie jest wymagana instalacja dodatkowych programów – wystarczy kliknąć na podany niżej link. W czasie szkolenia przewidziana będzie sesje pytań i odpowiedzi w formie czatu. Maksymalnie na jedno szkolenie może zalogować się 1000. Uczestnicy będą mogli się zalogować na szkolenie najwcześniej na 10 minut przed jego rozpoczęciem, wpisując jedynie swoje imię. 

 

Terminy szkoleń:

17 maja w godz. 9.00 – 10.30 (dla przedsiębiorców z grupy Mikrofirm)    Link dla uczestnika: https://html.transmisjeonline.pl/673-288-768

21 maja w godz. 9.00 – 10.30 (dla przedsiębiorców z grupy MŚP)  Link dla uczestnika: https://html.transmisjeonline.pl/416-048-004

 

W załączeniu:

  1. Agenda szkolenia dla klientów Mikrofirm i MŚP

 

 

KOMUNIKAT NR 3

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, PFR opublikował na swojej stronie internetowej najnowszą wersję pytań i opowiedzi dotyczących procesu umarzania w ramach Tarczy Finansowej 1.0.

W załączeniu przekazujemy przygotowane manuale dotyczące rozliczenia subwencji PFR dla Mikrofirm oraz MŚP.

Manual dla Mikrofirm

Manual dla MŚP

Pytania i odpowiedzi

 

KOMUNIKAT NR 2

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że proces umarzania subwencji udzielonych w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0 rozpocznie się po 29 kwietnia 2021 r., natomiast samo udostępnianie pierwszych wniosków o umorzenie do wglądu Beneficjenta subwencji będzie możliwe od 19 kwietnia 2021 r.  


W związku z tym Polski Fundusz Rozwoju w dniu 13 kwietnia 2021 r. dokonał zmiany obecnie obowiązującej treści Regulaminu ubiegania się o udział w programie rządowym „Tarcz Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Małych i Średnich Firm”  Niniejsza zmiana

Regulaminu wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia zamieszczenia informacji o zmianie Regulaminu na stronie www.pfrsa.pl, tj. w dniu 28 kwietnia 2021 r.

Dodatkowo PFR opublikował na stronie Funduszu poradnik dla Beneficjentów subwencji finansowej, w której opisane zostały czynności jakie należy wykonać do rozliczenia subwencji z PFR za pośrednictwem Banku, przez którego został przekazany wniosek o subwencję do Funduszu.

 

Materiał przewodni dla Przedsiębiorcy

 

KOMUNIKAT NR 1

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że na stronie Polskiego Funduszu Rozwoju pojawiła się informacja  o organizowaniu przez PFR od 15 kwietnia 2021 r. codziennych otwartych szkoleń online dla przedsiębiorców dotyczących zasad rozliczania i umarzania Tarczy Finansowej 1.0.

Szkolenia będą przeprowadzane oddzielnie dla przedstawicieli mikrofirm i oddzielnie dla przedstawicieli małych i średnich firm. 


W trakcie bezpłatnych szkoleń zostaną przedstawione informacje o złożeniu oświadczenia  o rozliczeniu się z PFR, wyliczeniu kwoty do zwrotu, warunkach jakie trzeba spełnić, aby subwencja została umorzona w 100% i inne kwestie, na które należy zwrócić szczególną uwagę. 

Aby zapisać się na szkolenie należy dokonać rejestracji na stronie PFR pod adresem:  https://pfrportal.pl/tarcza-finansowa-pfr/

Powrót

Płatności zbliżeniowe kartą
do 100zł bez podawania PIN

Zaloguj się

Zaloguj

Nie pamiętam hasła - Wygeneruj nowe

Nie pamiętam hasła

Podaj adres e-mail użyty do logowania

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić